خدمات سئو داخلی ( داخل صفحه) ON-PAGE SEO

خدمات سئو داخلی اولین و مهم‌ترین قدم در انجام عملیات بهینه سازی سایت برای موتور جستجو گوگل می‌باشد. سئو داخلی به صورت مستقیم بر بهبود رتبه وب سایت شما در جایگاه گوگل تاثیر داشته است . ما دقیقا می‌دانیم که سئو چقدر برای کسب و کار ها مهم است و بخش حیاتی هر کسب و کاری هم نیز می‌باشد ، به همین دلیل است که هر روز تلاش میکنیم تا وب‌سایت‌ها را مطابق با آخرین آپدیت‌های گوگل بهینه کنیم.

برای مشاوره ، بررسی و آنالیز رایگان وب‌سایت شما کافیست فرم زیر را کامل فرمایید.

سایر خدمات سئو گودو مارکتینگ 

خدمات سئو تکنیکال

سئو تکنیکال

افزایش سرعت سایت و راندمان سایت ، شناسایی و رفع مشکلات خزش ربات های گوگل بخش مهم و ضروری در سئو تکنیکال است

سئو خارجی (off page)​

سئو خارجی (off page)

داشتن بک لینک های مرتبط و همچنین معتبر ، توجه به صفحات اجتماعی و ساخت برند معتبر یکی از اصلی ترین و مهم‌ترین قسمت های سئو سایت می‌باشد

سئو موبایل

امروزه اکثر کاربران توسط گوشی های هوشمند از سایت شما بازدید می‌کنند ، به همین دلیل اندازه المان ها در گوشی ، سرعت گوشی باید کاملا بهینه باشد.

انجام خدمات سئو داخلی توسط گودو مارکتینگ

سئو داخل صفحه یا همان سئو داخلی (On page seo) به مجموعه اقدامات و خدماتی گفته می‌شود که درون سایت انجام می‌شود که می‌توان به مهم‌ترین اقدامات به تولید محتوا با کیفیت و بهینه سازی سرعت اشاره داشته باشیم. با انجام تنظیمات بر روی عناصر موجود در صفحه ، می‌توانید شانس خود را برای دیده شدن در نتایج گوگل بالا ببرید ، و به همین واسطه ترافیک هدفمند و ارگانیک بیشتری داشته باشید و فروش خود را افزایش دهید.

از مهم‌ترین اقدام‌ها برای بهبود سئو داخلی :

خدمات سئو داخلی چیست ؟

اگر محتوایی که شما در سایت خود استفاده می‌کنید ، معنادار ، آموزشی و جذاب باشد ، احتمال این که در کلمات کلیدی اون صفحه رتبه بگیرید بالا می‌باشد . داشتن محتوا در یک صفحه اولین قدم برای رتبه بندی کلمات کلیدی مناسب می‌باشد.

خدمات سئو داخلی ما عبارت اند از :

  • پست‌های وبلاگ
  • کپی صفحات وب
  • توضیحات محصول
  • محتوای طولانی و نگارش فنی

یک سایت سالم و با کیفیت از لحاظ محتوایی باید دائما صفحات خود را آپدیت محتوایی کند ، که یکی از عامل‌های مهم در رتبه‌بندی گوگل (آپدیت بودن محتوا) نیز می‌باشد . اگر شما محتوایی با کیفیت داشته باشید شما را در رتبه های گوگل نمایش می‌دهد و با آپدیت آن محتوا شما می‌توانید در نتایج گوگل همیشه ثابت باقی بماند.

لینک سازی داخلی و یا پیوند داخلی بین محتواهای جدید و صفحات فرود اولیه ، عمق محتوا را به موتور جستجو نشان می‌دهد که به همین دلیل اعتماد ربات های گوگل نسبت به سایت افزایش پیدا می‌کند. همچنین لینک سازی های داخلی به موتورهای جستجو کمک می‌کند که متوجه شود که کدوم صفحات مهم تر می‌باشد و از اهمیت بالاتری برخوردار هستند.

خدمات سئو داخلی

نوشتن محتوای جذاب

هر یک از اعضای تیم تحریریه گودومارکتینگ به صورت حرفه ای کار می‌کنند ، تا مطمئن شویم که قادر به تولید محتوا در هر جایگاهی با هر کیفیتی هستند. به همین دلیل می‌باشد که افراد تیم ما محتوای با کیفیت‌بالا و مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل برای شما آماده می‌کند تا بتوانید بهترین ورودی را برای صفحات هدف خوب بگیرید.

چرا خدمات سئو داخلی مهم است؟

آیا سئو داخلی مهم است؟ سال های قبل مهم‌ترین قسمت سئو ساخت بک‌لینک بود که هر چه سایت شما بک‌لینک بیشتری داشت رتبه بهتری هم دارد ، به همین دلیل ، بسیاری از افراد از این روش سوء استفاده می‌کردند و بک‌لینک‌های بی‌کیفیت برای سایت خود تولید و به همین واسطه رتبه بهتری هم می‌گرفتند. اما گوگل در سال 2012 الگوریتمی را ارائه کرد با نام پنگوئن که وظیفه این الگوریتم بررسی بک‍‌لینک های با کیفیت و بی کیفیت بود و سایت هایی که از لینک سازی اسپم و یا انبوه استفاده کرده‌بودند افت رتبه شدیدی نیز داشتند ، و از سال 2012 بود که سئو داخلی از اهمیت بالاتری برخوردار شد و بسیاری از افراد کوچ کردند به بهینه سازی سئو داخلی خود.

خدمات سئو داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است ، چرا که طی آن محتوای سایت شما را به صورت کامل مورد بررسی قرار می‌دهیم ، برند و محصولات شما را اصلاح و ارتقاء می‌دهیم تا در دسترس مشتریان خود قرار بگیرید. تولید محتوا و سئو داخلی باعث می‌شود که صفحات شما با سرعت بالاتری ایندکس شود و به همین واسطه رتبه های بهتری را برای خود کسب کنید.

فهرست خدمات سئو آژانس گودو مارکتینگ

اصلاح و بهبود عملکرد سئو

زیبا سازی و توجه به رابط کاربری

تکمیل اطلاعات مهم سایت

افزایش اعتماد و احترام مخاطب

تکمیل اطلاعات فرعی سایت

بهینه سازی URL های سایت

WWW یا بدون WWW

فعال سازی SSL

کیورد ریسرچ (تحقیق کلمه کلیدی)

تولید محتوا

صفحه آرایی و زیبا سازی صفحات

بهینه‌سازی لینک‌سازی داخلی

برطرف کردن لینک های شکسته

طراحی استراتژی برای صفحات با محتوا مشابه

طراحی بهینه هدر و فوتر سایت

افزودن متا تگ‌های مهم گوگل

افزودن متا تگ‌های لازم

سئو محلی سایت

سئو محتوای هر صفحه

فعال سازی اسکیماها

فعال سازی سرچ کنسول برای سایت

تنظیمات مربوط به ROBOTS.TXT

تهیه نقشه سایت و معرفی آن به گوگل

تهیه نقشه از تصاویر و ویدئو ها

حفظ چگالی کلمه کلیدی

بهینه‌سازی سئو و تصاویر

و ده‌ها مورد دیگر ...

خدمات سئو خلاقانه متناسب با اهداف کسب و کار شما 

آژانس گودو مارکتینگ با داشتن بیشتر از 5 سال سابقه بهینه‌سازی انواع سایت‌ها برای موتورهای جستجو گوگل به خوبی شرایط و نیاز های هر کسب و کار را درک می‌کند . ما یقین داریم که هر کسب‌وکاری اگر استراتژی و مسیری درست را پیش بگیرد می‌تواند در نتایج گوگل بدرخشد که ما در این راستا شما را یاری خواهیم کرد با متکی شدن به تجربه و علمی که داریم.